Okunma

Günün Bedava Oyunu: Prism: Guard Shield


27 Eylül 2010 Pazartesi 12:40
Günün Bedava Oyunu: Prism: Guard Shield

Counter Strike, Unreal Tournament, Doom serisi, Dead Space, Quake ve Crysis gibi yapımlarla, FPS türü, altın çağını yaşıyor. Ciddi bir rekabetin olduğu alanda, adı nispeten az duyulmuş lakin son derece kaliteli oyunlar da peydah oldu. Bunlardan biri de,  özel hareket tim liderliği rolüne soyunacağınız Prism: Guard Shield.


Yakın gelecekte, bir çok kötücül terörist örgüt, güçlerini tek amaç için birleştirmiş durumda. Her ülke, terörün korkunçluğu ve milyonlarca can kaybı ile yüzleşmek zorunda. Bu şartlar altında, tüm dünyanın en elit askerlerinden oluşan bir birlik oluşturmak zorunlu ve siz de, bu ekibin ağır topusunuz. Washington, Londra, Paris ve önemli ülkelerin başkentlerinde, dünyanın kaderini belirleyecek operasyonlar, sizin sorumluluğunuzda. Kaliteli grafikler, 32 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği, gelecekten kopmuş, hayal gücü canavarlarının elinden çıkmış silahlar, Prism: Guard Shield’in en güçlü yönleri. Yapımı indirmek için, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows
Tür: FPS (First Person Shooter)
Kapladığı Alan: 1.2 GB

:: FPS türünün en sevdiğiniz yapımı nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Prism: Guard Shield konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Prism: Guard Shield ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Prism: Guard Shield ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "