Okunma

Günün Bedava Oyunu: Scorched 3D


29 Kasım 2010 Pazartesi 14:00
Günün Bedava Oyunu: Scorched 3D

Türün meraklıları mutlaka hatırlayacaktır, PC’lerin MS-DOS çağında, Scorched Earth adında bir sıra temelli strateji yapımı geliştirilmişti. Ordu toplayıp silahlandığınız ve rakip tanklarla birbirinizi sırayla yok etmeye çalıştığınız yapım, zamanın şartlarının çok ötesine geçmeyi b aşardı ve strateji severlere muazzam keyifler yaşattı.

 

 

Şimdi Scorched Earth, yenilenmiş grafikleri ve çarpıcı savaş motoru ile dikkat çekiyor. Öğrenmesi çok kolay olsa da, ustalaşması ise zaman alıyor. Ordu toplayın, ekonomiyi güçlendirin, açıları hesaplayın, etkili silahlarla karşınızdakileri bombalayın.

Aksiyon öğesi ve görsellik, eski sürüme göre çok daha fazla öne çıkıyor. Çevrimiçi seçenekte 20 arkadaşınızla, karşılıklı keyif sürme opsiyonu da, oyunun artıları arasında. Yapımı indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows, Linux, Mac OS X
Geliştirici: Wendell Hicken

 Scorched 3D

  Scorched 3D

  Scorched 3D

  Scorched 3D

 

  Scorched 3D

  Scorched 3D

 

:: Eskilerden “unutamadığınız” bir oyun var mı?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Scorched 3D konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Scorched 3D ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Scorched 3D ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "