Okunma

Günün Bedava Oyunu: Shark Attack


26 Eylül 2010 Pazar 17:45
Günün Bedava Oyunu: Shark Attack

Arcade salonu ve Amiga döneminin yıldızları, hiç şüphesiz platform yapımlarıydı. Crime Busters, Jungle King, Jump Bug, Pitfall, Creatures benzeri yapımlar, zamanında doğaüstüymüş gibi gelirdi. Zaman değişti, oyunseverler, öncelik sırasında bir numaraya 3 boyutlu, olağandışı grafikleri koymaya başladı.

 

PC’lerin ve konsolların çağında da, eski zamanları çağrıştıracak kaliteli yapımları bulmak son derece hoş bir deneyim. Okyanuslar altında türlü deniz yaratığı, köpek balığı, hatta balinalara karşı savaşıp, hazineleri bulmaya çalışacağınız Shark Attack, yalın yapısı ve yüksek keyif faktörü ile öne çıkıyor ve tatminkar oyun ömrü sunuyor. Shark Attack’ın indirmek için bu bağlantıya tıklamanız yeterli.

Oyunun Künyesi

Platform: Tüm Windows işletim sistemleri
Yapımcı: Top Games
Yayıncı: Top Games
Diskte kapladığı alan: 15 MB

 

 

 

 

 

:: Amiga oyunlarını özlediniz mi? Gözde oyununuz hangisiydi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Shark Attack konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Shark Attack ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Shark Attack ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "