Okunma

Günün Bedava Oyunu: Spirit Engine2


01 Ocak 2011 Cumartesi 10:15
Günün Bedava Oyunu: Spirit Engine2

Lereftain adında, huzurun adeta katı bir madde gibi bıçakla yarılabilecek seviyede olduğu, bolluk, refah ve mutluluk ile yönetilen bir ülke vardı. Tüm bu mutluluğun sebebi Rakari adındaki, üstün zihinsel güçlere sahip kişiydi. O, kötülerin beyinlerine kolayca sızıp, içlerindeki irini atar ve topluma uyum sağlamalarını sağlayabilirdi.

 

Dengeler Değişiyor

Ne var ki Rakari’nin yöntemlerinin, daha büyük bir kötülüğe hizmet ettiğini düşünenler de mevcuttu. Üç kahraman, Keepers adındaki tarikatın işlediği bir cinayete tanık olunca her şey değişti. Lereftain savaş ile karşı karşıyaydı ve tüm evrenin dengesi askıda duruyordu.

Ruhlar Savaşı

Spirit Engine 2, 2008 yılında “En iyi bağımsız oyun” ödülünü kazanmış,  dünyaca ünlü oyun otoritelerinden de 8.5’dan aşağı not almamış bir RPG oyunu. 4  karakterden oluşan bir grubunuz var ve hepsi, kendine özgü becerilere sahip. Grafikleri, bir Dragon Age veya Mass Effect olmasa da, temiz ve kaliteli. Yapımı indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Microsoft Windows
Geliştirici: Natomic Studios
Dağıtımcı: Natomic Studios
Kapladığı Alan: 300 MB

:: RPG tarihinin en iyi oyunu nedir? Fikirlerinizi, bizimle paylaşın.
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Spirit Engine2 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Spirit Engine2 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Spirit Engine2 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "