Okunma

Günün Bedava Oyunu: The Cube 2


02 Ocak 2011 Pazar 21:19
Günün Bedava Oyunu: The Cube 2

Özellikle RPG ve strateji oyunlarında mevcut olan editörlük seçeneği çok ilgi çekicidir: Oyuncu, oyunun senaryosunun ötesine geçip, kendi yaratıcılığıyla yepyeni bir dünya oluşturur.

Ardından devreye internet girer ve editör, onlarca kullanıcı ile bu keyfi paylaşır. Gerçi illa internete de gerek yoktur, oyunsever yarattığı birbirinden tuhaf düşmanlarla, tek başına savaşmayı da tercih edebilir.

 

 

FPS-RPG Karışımı

Peki böyle bir özellik bir Quake, Unreal Tournament veya Doom’a benzer bir oyuna adapte edilirse ve o oyun, kalteli grafikler, yüksek oynanabilirlik ve keyif ile birleşirse? Karşımıza başarılı FPS yapımı Cube 2 çıkar. 

FPS ve Yaratıcılık Bir Arada!

The Cube 2, RPG ve strateji türlerinin en güzel öğesini alıyor ve FPS (First Person Shooter) türü ile birleştirip, kendi zindanlarını yaratma fırsatını altın tepsiyle sunuyor.

Yapımı, yalnızca bunun üzerine kurmak haksızlık olur çünkü Cube 2, son derece etkileyici bir senaryoya, açık kaynak kodlu olduğu için geliştirme fırsatına ve hoş ses efektlerine sahip. Oyunu indirmek ve haklı olup olmadığınızı görmek için, bu satırlara tıklamanız yeterli.

 

Oyunun Künyesi

Platform: Windows XP/Vista/7/2000, Mac ve Linux işletim sistemleri
Yapımcı: Sauerbraten
Dağıtımcı: Sauerbraten
Kapladığı Alan: 600 MB

:: En sevdiğiniz oyun türü hangisi?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: The Cube 2 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: The Cube 2 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: The Cube 2 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "