Okunma

Günün Bedava Oyunu: The Simpsons Jeopard


14 Kasım 2010 Pazar 15:19
Günün Bedava Oyunu: The Simpsons Jeopard

Bir dizi düşünün; çizgi film formatında olması nedeniyle asla çok iddialı olamayacağı iddia edilsin . Bir çizgi dizi düşünün; iddialı (!) rakipleri  teker teker TV dünyasından yiterken izlenme rekorları kırsın. Bir çizgi dizi düşünün, 20 yıldır soluk almadan devam etsin ve en az 10 yıl daha devam edeceği hemen hemen kesin olsun.

 

Evet, The Simpsons’dan bahsediyoruz. Baş seslendirme sanatçılarının bölüm başına 500.000 dolar aldığı, Amerikan halkı ve yöneticileriyle her bölümde alay eden diziden… Peki siz, The Simpsons’ın hayranlarından mısınız? Cevabınız evet ise sonraki sayfaya buyurun.

Karşınızda The Simpsons

The Simpsons Jeopard, dizinin en önemli karakterlerini kontrol etmenize olanak tanıyor. Onlarla kah bilgi yarışmalarında, kah eğlenceli mini oyunlarda buluşuyorsunuz. 

 

Oyundan alnınızın akıyla ayrılırsanız; dizi hakkında pek çok bilinmeyeni ortaya koyan hediye ekranları ile karşılaşıyorsunuz. Siz de adventure türüne veya ilginç aileye hayransanız (veya her ikisine de) bu satırlara tıklayabilir ve yapımın keyfini çıkarabilirsiniz.

:: The Simpsons hayranlardan mısınız?

 


yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: The Simpsons Jeopard konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: The Simpsons Jeopard ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: The Simpsons Jeopard ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "