Okunma

Günün Bedava Yazılımı


27 Ocak 2008 Pazar 22:00
Günün Bedava Yazılımı
Üye olduğunuz her foruma veya güvenlik altına almak istediğiniz uygulamaya şifre veya kullanıcı adı bulmakta zorlanıyor musunuz? Tüm uygulamalar için tek bir kullanıcı adı ve şifre kullanmanın güvensizliği sizi rahatsız ediyorsa, Password Generator 2008 işinizi fazlasıyla kolaylaştırabilir.

Parolanızı Nasıl İsterdiniz?

Sizin belirlediğiniz kurallara göre, istediğiniz dizilimle milyonlarca parola üretebilen Password Generator 2008, klavye veya alfabe sırasına göre dizilim engelleme (qwerty ve abcd gibi), tekrarlanan harf engelleme gibi özellikleriyle de tam olarak elde etmek istediğiniz sonuca ulaştırıyor. MD5, SHA1 ve SHA2 parola yığınları oluşturabildiğiniz programda sonuçları veritabanına geçirebilir, ayrıca kullanıcıları yeni giriş bilgilerinden program içinden e-posta yollayarak haberdar edebilirsiniz.

Kurulum Adımları:

:: ZIP dosyasını indirip bir yere çıkarın.
:: Setup dosyasını çalıştırın.
:: Seri numarasını girip aktivasyonu gerçekleştirin.

Yazılımın Künyesi

Dosya Boyutu: 2.01 MB
Firma: Diplodock
İşletim Sistemi: Windows Vista/XP/Me/98/2008/2003/2000/NT4
Yarınki Fiyatı: 15 €

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: GOTD
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Günün Bedava Yazılımı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kısa zaman öncede buna benzer bir program verilmişti

    bknz: Keyscrambler İle Şifreler Güvende

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "