Okunma

Günün Bedava Yazılımı


24 Kasım 2008 Pazartesi 16:10
Günün Bedava Yazılımı

Besinlerinizi ve diyet programınızı takip edebileceğiniz bir yazılım olan Smart Diary Suite aynı zamanda günlük işlerinizi de takibe alabiliyor. Schedule menüsünden gün gün yapacağınız işleri bir ajanda arayüzü ile gösterebilen program belirlediğiniz görevleri size önceden hatırlatma olanağını da bulunduruyor. Nutrition sekmesinden ulaşabileceğiniz diyet çizelgenize günlük olarak yiyeceğiniz besinleri ekledikten sonra onlar hakkında çeşitli özellikleri de ekleyebilirsiniz. İçerdiği protein, sodyum, şeker oranı ve sahip olduğu kalori gibi bilgileri ekledikten sonra yazılım size günlük olarak alacağınız kaloriyi tüm besinlerin hesabını yapıp söyleyebiliyor. Diyet listenizi parola koruma desteğiyle kullanma olanağı sunan Smart Diary Suite‘da ayrıca Contacts ve Community sekmelerinden diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Smart Diary Suite, diyet yapan herkesin ihtiyaç duyabileceği bir program.

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Kurulum

Önce indirdiğiniz klasördeki Setup.exe‘yi çalıştırın. Kurulum işleminin ardından program sizden kullanıcı adı ve kayıt anahtarı isteyecektir. Bunları da aynı klasörde yer alan Readme.txt dosyasının içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: Bu ürünü ancak 25 Kasım 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista
Ana Sayfa: Programming Sunrise
Dosya Boyutu: 7,3 MB
Yarınki Fiyatı: 39,95 Dolar

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında çözüyoruz.

Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "