Okunma

Günün Bedava Yazılımı: FastPictureViewer


05 Ekim 2009 Pazartesi 11:03
Günün Bedava Yazılımı: FastPictureViewer

İşlenmemiş RAW fotoğrafları tam renkli olarak gösterir, endüstri standardında Adobe XMP işlemleri sunar. Doğal 64 bit desteği sunan bu yazılım çok çekirdekli işlemcileri de başarıyla kullanır. Adobe Lightroom veya Microsoft’un Expresson Media gibi dijital kaynak yönetim yazılımları için mükemmel bir yardımcıdır.

Adobe DNG, TIFF, HD Photo, GIF, BMP ve JPEG gibi yaygın dosya türlerini, dahası FastPictureViewer WIC Codec Pack ile birlikte 300 farklı dijital kamera modelinin dosya türünü destekler. Pek çok yazılımın açamadığı işlenmemiş dosya formatlarını açar.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün “Olduğu Gibi” sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.

Not: Yazılımı 06.10.2009 Saat: 10:00’a kadar etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın

Kurulum

:: Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Açılan klasör içerisindeki Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu yapın.
:: Kurulum işlemi tamamlanmıştır.

Yazılımın Künyesi

Adı: FastPictureViewer Professional
Dosya Boyutu: 4.84 MB
Firma: Axel Rietschin Software Developments
İşletim Sistemi: Windows 7, Vista, Server 2008, XP SP3
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 29.90 dolar
Bilgi İçin: GOTD

:: Yazılım hakkındaki soru ve görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı: FastPictureViewer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı: FastPictureViewer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı: FastPictureViewer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "