Okunma

Günün Bedava Yazılımı: Leader Task


08 Ekim 2009 Perşembe 09:36
Günün Bedava Yazılımı: Leader Task

LeaderTask’ın akıllı sistemi sayesinde projeleri, görevleri, bağlantıları ve olayları kolaylıkla idare edebilirsiniz. Daha fazlasını başarmak, daha az yorulmak, daha çok kazanmak ve hayat kalitenizi yükseltmek için LeaderTask’tan faydalanabilirsiniz. Planlayıcı, kişisel bilgi yöneticisi, takvim, adres defteri ve ajandayı birleştiren bu yazılım, hayatınızı düzenli yaşamanıza ve vakit kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün “Olduğu Gibi” sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.

Not: Yazılımı 09.10.2009 Saat: 10:00’a kadar etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın

Kurulum

:: Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Açılan klasör içerisindeki Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu yapın.
:: Kurulum işlemi tamamlanmıştır.

Yazılımın Künyesi

Adı: Leader Task 6.6.2
Dosya Boyutu: 4.97 MB
Firma: Almeza Company
İşletim Sistemi: Windows Me/2000/XP/2003 Server/Vista
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 49.95 Dolar
Bilgi İçin: GOTD

:: Yazılım hakkındaki soru ve görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı: Leader Task konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı: Leader Task ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı: Leader Task ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "