Okunma

Günün Bedava Yazılımı


08 Nisan 2009 Çarşamba 14:58
Günün Bedava Yazılımı

Bilgilerinizi oluşabilecek bir hata veya arızadan dolayı kaybetmek istemiyorsanız bu işin en iyi çözümü onları yedeklemekten geçer. Bu işi başarılı bir şekilde yapabilen Paragon Drive Backup 9 Personal bugünün bedava yazılımı. Belirlediğiniz aralıklarda sisteminizin görünümünü hafızasına yükleyen bu yazılım herhangi bir çökme durumunda da otomatik olarak bilgilerinizi kurtarıp her şeyi eski haline döndürebiliyor. Yazılım ile ayrıca USB bellek sürücünüz üzerinden çalışabilen kurtarma uygulamaları hazırlayabilirsiniz.

 

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 9 Nisan 2009 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista
Ana Sayfa: Paragon Software
Dosya Boyutu: 242 MB
Yarınki Fiyatı: 39,95 Dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "