Okunma

Günün Bedava Yazılımı


26 Aralık 2008 Cuma 09:33
Günün Bedava Yazılımı

Windows kayıt defteri altındaki veriler, kullanıldıkça hatalı hale gelirler ve bilgisayarınızın performansını ciddi anlamda etkilerler. Premium Booster, kayıt defterindeki tüm verileri tek tek kontrol ederek, hatalı olanları düzeltiyor. Boost Your PC tuşu ile, tek hamlede bütün kayıt defterinin yedeğini alıp, hataları düzeltebilen Premium Booster‘ı, uzun süredir yeni Windows kurulumu yapmamış bilgisayarlara şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

Oldukça kolay bir kullanıma sahip Premium Booster, bilgisayarınızı kendine getirecektir.

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 27 Aralık 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Sıkıştırılmış klasöri içerisinden çıkan Setup.exe ile programı kurun. Kurulumdan sonra yine sıkıştırılmış klasörden çıkan Activate.exe ile programınızı aktifleştirin.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows Vista, XP, 2000, NT, Me, 98, 95
Ana Sayfa: Elcor Software
Dosya Boyutu: 4,59 MB
Yarınki Fiyatı:
26,95 dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "