Okunma

Günün Bedava Yazılımı


11 Ocak 2009 Pazar 11:02
Günün Bedava Yazılımı

Basit arayüzü ve yardımcı sihirbazı ile CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD medyaları oluşturabilmenizi ve bunları kopyalayabilmenizi sağlayan StarBurn bugünün bedavası. Yazılım ile zorluk çekmeden ses,veri ve video medyaları hazırlayabilir ve isterseniz bunları belli sıkıştırma formatları ile yazdırabilirsiniz.

Her Optik Medyayı Destekler

StarBurn bilinen tüm depolama standartlarını (CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, Dual Layer DVD-R & DVD+R, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW ve DVD-RAM) destekler ve çoğu optik yazıcı ile uyumludur. ISO dosyaları oluşturabilme, yüksek sıkıştırma oranları ile optik medyalarınızdan daha çok yararlanabilmenizi sağlama, Apple iPod ile uyumlu çalışabilme sayılabilecek diğer özellikler arasında yer alıyor.


Ekran görüntüsünün büyük hali için üzerine tıklayın.

İndirin

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu ürünü ancak 12 Ocak 2009 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.


Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows XP/2003/Vista
Ana Sayfa: Rocket Division Software
Dosya Boyutu: 11,54 MB
Yarınki Fiyatı:
49 Dolar

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı SDN forumlarında çözüyoruz.

Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "