Okunma

Günün Mobil Uygulaması


23 Kasım 2011 Çarşamba 08:30
Günün Mobil Uygulaması

Daha önceleri oynayıp çok beğendiğimiz Doodle Truck’a oldukça benzeyen Snuggle Truck, bu tarz bir oyunun verebileceği hazdan fazlasını vermeye çalışıyor ve bizce de başarıyor.

Ekranın sağına ve soluna dokunarak aracınızı ileri geri hareket ettirebiliyorsunuz. Aracınızın dengesi siz tehlikeli atlayışlar yaptığında kaybolmaya başlıyor. İşte bu zamanlarda cihazınızı sağa sola yatırarak dengeyi sağlıyorsunuz.

Snuggle Truck‘da sadece basit görevler yok. Küçük etapları geçtikçe sırasıyla kolay, normal, zor ve extreme gibi zorluk seviyeleri altında yeni açılan etapları oynayabiliyorsunuz.

Görevlerimiz başlıca; sevimli hayvanların aracınızdan düşmemesini sağlamak, bölümleri istenilen süre zarfında bitirmek ya da ekstra olarak havada savrulan hayvanları aracınıza alarak kurtarmak.

Ayrıca isterseniz kendi bölümlerinizi de tasarlayabiliyorsunuz.

İndirmek için tıklayınız.

:: En beğendiğiniz iOS uygulaması nedir?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Mobil Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Mobil Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Mobil Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "