Okunma

Günün Oyunu: A Tale of Two Kingdoms


28 Ocak 2011 Cuma 10:00
Günün Oyunu: A Tale of Two Kingdoms

A Tale of Two Kingdoms, 2007 yılında geliştirilmiş, adventure ve RPG öğelerini başarıyla harmanlayan, geçmişin mistik büyüsünü tüm haşmetiyle oyun severlerin hizmetine sunan başarılı bir yapım. Grafikleri, günümüz yapımlarının gerisinde kalsa da, son derece temiz ve eğlenceli.

Devler – Periler Savaşı

Biraz da konudan bahsedelim: Antik Krallık Theylinn, taht kavgalarıyla zor duruma düşmüş durumda. Üstelik daha büyük bir tehlike yaklaşıyor: Devlerden oluşan karanlık bir ordu. Bu ordunun tek amacı, Theylinn sınırlarında bulunan Peri Krallığı Thierna na Oge’nin gücünü ele geçirmek.

Tek çare iki krallık arasında bir anlaşma yapmak. Kahramanımız da tam burada devreye giriyor. Yapımı indirmek için, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows Linux
Geliştirici: Crystal Shard
Dağıtımcı: Crystal Shard
Kapladığı Alan: 150 MB

A Tale of Two Kingdoms

A Tale of Two Kingdoms

A Tale of Two Kingdoms

A Tale of Two Kingdoms

:: En beğendiğiniz adventure oyunu nedir?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Oyunu: A Tale of Two Kingdoms konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Oyunu: A Tale of Two Kingdoms ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Oyunu: A Tale of Two Kingdoms ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "