Okunma

Günün Oyunu: Grand Master Chess 3


07 Şubat 2011 Pazartesi 07:00
Günün Oyunu: Grand Master Chess 3

Kralların oyunu olarak bilinen ve Hindistan’daki “Satranj” isimli oyununun değişim geçirmiş versiyonu olan satranç, 15. yüzyılda, saraylarda çok popülerdi. 1997’de Gary Kasparov’un, Deep Blue adlı süper bilgisayara meydan okuması sayesinde, bilinirliği katlanarak arttı.

Kralların Oyunu

Grand Master serisi, bilgisayarın en iyi satranç simülasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Grand Master 3, serinin en güçlü halkalarından biri. İnternet üzerinden binlerce kişiye meydan okuma olanağınız olduğu gibi, bilgisayara karşı, çeşitli zorluk seviyelerinde ayakta durup, keyifli mücadelerde bulunabiliyorsunuz. Oyunu indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

:: Sizce en iyi zeka oyunu nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Oyunu: Grand Master Chess 3 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Oyunu: Grand Master Chess 3 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Oyunu: Grand Master Chess 3 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "