Okunma

Günün Oyunu: Super Mario Bros 2.5D


09 Ocak 2011 Pazar 10:00
Günün Oyunu: Super Mario Bros 2.5D

Sega ve Nintendo işbirliği denilince akla iki isim gelir: Sonic ve Mario (Luigi olsa olsa figüran olabilir). Bu karakterler, ne zaman oyun satış rakamları düşse, ısıtıp ısıtıp piyasaya sürülür ve bir şekilde satış rekorları kırmayı başarır. Şişman İtalyan ve gereksiz kardeşi, klasik yapımın üstüne konumlanmış 3 boyutlu grafiklerle geri dönüyor.

 

 

Super Mario ve Saz Arkadaşları!

Karakterleri kontrol etmek için W, A, S, D’yi, zıplamak için “Space Tuşu”nu, görüntüyü yakınlaştırıp uzaklaştırmak için ise R ve F tuşlarını kullanabilirsiniz. Amaç mı? Kötü niyetli kaplumbağaları ortadan kaldırın, mantarları yok ederek büyüme iksirlerini alın ve Prenses Peach’i (Prenses Daisy de olabilir, her bölümde birini kurtarıyoruz nasılsa) kurtarın. Zaten, Mario yapımlarından da bundan farklı bir tema beklenemez. Oyunu indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

SM -1

 

 

SM -2


 

 

SM -3

 

 

SM -4

 

 

:: Mario mu? Sonic mi? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Oyunu: Super Mario Bros 2.5D konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Oyunu: Super Mario Bros 2.5D ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Oyunu: Super Mario Bros 2.5D ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "