Okunma

Günün Oyunu: The Ur-Quan Masters


20 Şubat 2011 Pazar 20:00
Günün Oyunu: The Ur-Quan Masters

Tüm zamanların en iyi oyunları arasında Star Control 2 isimli strateji-uzay simülasyonun özel bir yeri vardır. 3DO’nun geliştirdiği yapım, simülasyon ve strateji türlerini harmanlayarak dünya tarihinin en çok satan oyunları arasında yer almıştır.

The Ur-Quan Masters, serbest geliştiriciler tarafından, Star Control 2’nin platformu üzerine kurulmuş ve eklentilerle zenginleştirilmiş.

Dünyanın Koruyucusu Olun!

The Ur-Quan Masters’da, madenleri ele geçiriyor, kaynaklarınızı zenginleştiriyor, güçlü bir filo kuruyor ve dünyayı uzaylı işgaline karşı koruma rolüne soyunuyorsunuz. Onlarca saatlik oynanış ömrü ve üstün oynanabilirlik de, yapıtın önemli kozlarından. The Ur-Quan Masters’ı indirmek için bağlantıya tıklamanız yeterli.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows, Linux, Mac
Geliştirici: Açık Kaynak
Dağıtımcı: Açık Kaynak

:: En beğendiğiniz strateji oyunu nedir?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Oyunu: The Ur-Quan Masters konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Oyunu: The Ur-Quan Masters ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Oyunu: The Ur-Quan Masters ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "