Okunma

Günün Yazılımı: AVG Antivirus 2011


30 Eylül 2010 Perşembe 20:00
Günün Yazılımı: AVG Antivirus 2011

2009 yılında, son 10 yılın toplamından daha fazla sanal saldırıya maruz kaldık. Sayısı yarım milyona ulaşan kötü niyetli site açıldı, binlerce sahte yazılım yaratıldı, en güvenilir araçların içine onbinlerce sızma gerçekleştirildi. 2010 yılının sonuna henüz gelmedik lakin solucan/truva atı/virüs sayısı, şimdiden 2009 adetlerini ikiye katladı. Yine de şunu asla unutmamalı ve umudumuzu kaybetmemeliyiz: Kımıl zararlıları çoğaldıkça, kaliteli güvenlik yazılımları da çoğalıyor.

 

Günün bedava yazılımı AVG AntiVirus 2011. “2011 yılına girmedik, bu da neyin nesi diyebilirsiniz?” ancak şirket, bu tür bir ismi uygun görmüş. Pek çok ödülün sahibi olan AVG AntiVirus, dünyanın en çok tercih edilen ücretsiz yazılımı konumunda. AVG Toolbar ile zararlı siteleri engellemesi, e-postaların güvenliğini an ve an denetlemesi, kimlik hırsızlığına karşı sağlam yapısı ve yüzde 98’i aşan zararlı saptama oranı ile bunu fazlasıyla hak ediyor. AVG AntiVirus’u edinmek isterseniz, bağlantıya tıklayabilirsiniz. Gerekli dosyaları ve veritabanını edinmek için, çevrim içi kalmaya devam etmelisiniz; zaten AVG, sizi an ve an yönlendirecektir.

:: Tercih ettiğiniz güvenlik yazılımı nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Günün Yazılımı: AVG Antivirus 2011”

  1. hayalci dedi ki:

    Reklam kokan hareketler bunlar

" Günün Yazılımı: AVG Antivirus 2011 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Yazılımı: AVG Antivirus 2011 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Yazılımı: AVG Antivirus 2011 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "