Okunma

Günün Yazılımı: YouTube Downloader


11 Aralık 2010 Cumartesi 12:30
Günün Yazılımı: YouTube Downloader

Ülkemizde bazı sıkıntılarla karşılaşsa da, YouTube dünyanın en popüler video paylaşım sitesi olma ünvanını koruyor. Milyonlarca kişinin ziyaret ettiği site, Türk kullanıcıları tarafından da çok ilgi görüyor. Kullanıcıların sıkıntısı ise, seyrettikleri videoları arşivlerine katamamak.

 


İnternet’e Bağlanmadan YouTube Videolarını Seyredin

Video indirimi için geliştirilen YouTube Downloader, sade arayüze sahip kullanışlı bir yazılım. Aracın iki temel yeteneği var: Kopyalanıp yapıştırılan YouTube URL’si yardımıyla videoyu, “FLV” biçiminde indirmek ve bu biçimi, bilindik medya formatlarına dönüştürmek. Araç, iPhone, iPod, Sony PSP, cep telefonu ve PC’yi destekliyor. Üstelik yazılımın bir de editörü mevcut: Sesleri kesip veya değiştirip, videoları birleştirebiliyorsunuz. Aracı indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

:: Hangi video paylaşım sitesini tercih ediyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Yazılımı: YouTube Downloader konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Yazılımı: YouTube Downloader ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Yazılımı: YouTube Downloader ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "