Okunma

Güreşçiler Teknoloji Mağazasındaydı


14 Kasım 2010 Pazar 17:30
Güreşçiler Teknoloji Mağazasındaydı

Özel bir maç için Türkiye’ye gelen Smakdown yıldızları Kelly Kelly ve Dolph Ziggler bugün Saturn teknoloji mağazasının konuğuydu. Smackdown oyunu alan kişilere imza dağıtan güreşçiler Amerika’da pek de alışık olmadıkları bir manzarayla karşılaştı.

Aral İthalat’ın ve Saturn‘un ortaklaşa düzenlediği organizasyonda mağaza yetkililerinin yoğun ilgiyi tahmin etmemsi  ilginç durumların yaşanmasını sağladı.

Oyun ithalatçısı Aral 300 kişiye bilet dağıtıp görevini yapmışken, televizyon yıldızı ikiliyi gören herkes kuyruğa girmeye başladı.

 


Anlaşmaları bittiği için ayağa kalkan güreşçiler halkın tepkisi üzerine şaşırıp imza dağıtmaya devam ettiler. Bu şaşkınlık anı ise objektifimize böyle yansıdı

 

Anlaşma gereği biletli kişilere imza dağıtan iki güreşçi, görevleri bittiği zaman ayrılmak istedi. Normalde bileti olmadığı halde sıraya giren ve güreşçilerin ayrılma eylemi karşısında imza alamayacağını gören grup ise Smackdown yıldızlarının kalması için tepki gösterdi.

Güreşçilere İzdaham Şoku

Çoğunluğu çocuk ve gençlerden oluşan hayranların kendilerini bıırakmaması üzerine şaşkına dönen Smackdown yıldızları tekrar yerlerini oturup imza dağıtmayı devam etti.

 


Kelly Kelly adlı güreşçiye büyük ilgi gösterildi

 

Üçkez bu olay yaşandıktan sonra, en sonunda iki güreşçi boş bir anı yakalayıp son selamlarını verip olay yerinden ayrıldı.

SDN ekibi olarak katıldığımız organizasyonun diğer teknoloji firmaları tarafından da tekrarlanmasını diliyoruz. Ancak bu tarz ünlülerin alışık olduğu katı organizasyon kuralları ülkemizde de uygulanmalı.

:: Teknoloji marketindeki imza gününe katıldınız mı? Sizce bu tarz organizasyonlar da ne gibi önlemler almak gerekli?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Güreşçiler Teknoloji Mağazasındaydı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hahahha..çok komik ya..ama helal olsun mağza sahiplerine adamları umursamamışlar..gerçi bizim halkımız şişirmeyi sever..anaa ben bunu gördümf elan der..ama bunda tersi olmuş..adamları azarlamışlar..atsana ulen şuna imza..azını gözünü datırım bahh

" Güreşçiler Teknoloji Mağazasındaydı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güreşçiler Teknoloji Mağazasındaydı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güreşçiler Teknoloji Mağazasındaydı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "