Gürültü engelleme özellikli V-Moda imzalı M-200


11 Ocak 2021 Pazartesi 12:35
Gürültü engelleme özellikli V-Moda imzalı M-200

Daha önce pek çok kez kulaklıklarıyla karşımıza çıkan V-Moda, nihayet aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ilk kablosuz kulak üstü kulaklık modelini tanıttı. CES 2021 kapsamında kulaklığını görücüye çıkartan V-Moda, M-200 adı verilen oldukça şık ve güçlü ses performansı sunan kulaklığına beklenen ANC özelliğini eklemesiyle dikkat çekiyor.

V-Moda M-200 aktif gürültü engelleme özelliği ile karşımızda

Kulaklık deri ve metal detaylarla bizleri karşılıyor. Roland’a bağlı markanın önceki modellerde olduğu gibi metal kulak kapakçıkları değiştirilebiliyor. Farklı renk ve desenlerde kulak kapakçıkları bulunuyor. Kulaklık ile etkileşime geçilmesi adına mobil uygulaması da var. Buradan altı ses ayarından birisini seçebilir ve buna ek olarak 10 farklı düzeyde gürültü engelleme ayarı yapabilirsiniz.

V-Moda M-200 özellikleri

Uygulama ayrıca size önceden ayarlanmış seçeneklerden birini seçmeyi veya sıfırdan kendinizinkini oluşturabileceğiniz EQ’nun manuel kontrolünü sağlıyor. Kulaklık üzerinden bu ayarları yapmak isterseniz de Voice-In özelliği sunan kulaklık modeli, elinizle sol kulaklığın dışını kapattığınızda sesi geçici olarak düşürüyor. Buna ek olarak da isterseniz ANC’yi devre dışı bırakabiliyorsunuz.

V-Moda M-200 ozellikleri-00

En son Apple’ın ilk kulak üstü kulaklık modelinde gördüğümüz gibi M-200 modelinde de kulaklık yastıkları kolaylıkla çıkartılabiliyor ve temizlenebiliyor. 320 gram ağırlığında olan ve özel saklama çantasıyla gelen kulaklık, çantaya küçük bir kanca yardımıyla tutturulabiliyor ve rahatlıkla taşınabiliyor.

50 mm’lik ses sürücülerine sahip olan kulaklık, kapatıp/açma ve cihazlarla eşleştirmek için düğmeleri bulunuyor.

V-Moda M-200 ozellikleri-00

USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliği etkinleştirildiği takdirde 20 saat kadar kullanılabiliyor. Kulaklık hızlı şarj özelliğine sahip ve 10 dakikalık şarj etme ile bir buçuk saatlik kullanım sunuyor.

Profesyoneller için geliştirilen M-100 modelinin geliştirilmiş ve ANC özelliğinin eklenmiş versiyonu olan M-200, 500 dolarlık bir fiyatlık etiketiyle karşımıza çıkıyor. Kablosuz formda tasarlanan bu kulaklığın kablolu versiyonu ise 350 dolara satılıyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Gürültü engelleme özellikli V-Moda imzalı M-200 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gürültü engelleme özellikli V-Moda imzalı M-200 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gürültü engelleme özellikli V-Moda imzalı M-200 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!