Okunma

Güvenli İnternet Günleri’ne Katılın


14 Şubat 2008 Perşembe 22:00
Güvenli İnternet Günleri’ne Katılın
Çocukların ve gençlerin daha sağlıklı ve verimli birer internet kullanıcıları olmaları için Bilişim Eğitim Merkezi’nin düzenlediği Güvenli İnternet Günleri eğitim seminerleri, üçüncü durağında Pendik Belediyesi‘ne uğruyor. 19 Şubat ve 1 Mart 2008 arasında gerçekleştirilecek 11 günlük eğitim seminerinde ailelere "İnternet Nesli Yetiştirmeyi Biliyor muyuz?" içeriği ile 05-15 yaş arasında çocuklarını internetin zararlarından nasıl koruyacaklarının eğitimleri ve Volsoft web filtre yazılım programı ücretsiz olarak verilecek.

Çocukları internetin zararlarından koruma eğitimlerini Bilişim Eğitim Merkezi  IT Bölüm Koordinatörü Serkan UZUNER anlatırken; filtre programı kullanımı ile ilgili eğitimi Volsoft Yazılım Satış Müdürü Atilla Aydınalp verecek. İstanbul İnternet Kafeciler Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necmi Karademir ise internetin yaşamımızdaki genel görünüşü ile ilgili bilgilerini paylaşacak.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Bilişim Eğitim Merkezi
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Güvenli İnternet Günleri’ne Katılın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben şifre koydum ama şifreyi unuttum nasıl programı kaldırabilirim
    lütfen yardımcı olun…

" Güvenli İnternet Günleri’ne Katılın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenli İnternet Günleri’ne Katılın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenli İnternet Günleri’ne Katılın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "