Okunma

Güvenli Web Günü


29 Ocak 2010 Cuma 14:31
Güvenli Web Günü

İnternet hepimizin hayatında büyük bir yer kaplıyor. Kişisel amaçlar ya da iç kullanımı için günde en azından 6 saatimizi internette harcıyoruz. Bu yüzden sanal dünyadan gelecek olan tehlikelere en azından gerçek dünyadakiler kadar dikkat etmemiz gerekiyor.

Avrupa Komisyonu dijital tehlikelere karşı insanları bilinçlendirmek için 2004 yılında 23 Şubat’ı dünya Güvenli İnternet Günü ilan etmişti. Organizasyon bu yıl ilk kez olarak ülkemizde de gerçekleşecek.

Her konu farklı bir oturumla anlatılacak

Insafe firması tarafından düzenlenecek olan organizasyonda,gün boyunca farklı kategoriler de halkı bilinçlendirmeyi hedefleyen seminerler düzenlenecek.

Toplantıların ana konusu, çocuklar için internet, sosyal ağlarda özel bilgilerin paylaşımı gibi konulardan oluşuyor. Organizasyonla ilgili ayrıntılı bilgiyi bu adresten alabilirsiniz.

:: Sizce internet ne kadar güvenli?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenli Web Günü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenli Web Günü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenli Web Günü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "