Okunma

Güvenlik Mimarları Türkiye’de


30 Eylül 2009 Çarşamba 13:55
Güvenlik Mimarları Türkiye’de

Microsoft Türkiye, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Güvenlik Fuarı kapsamında ASIS (Amerikan Society for Industrial Security) tarafından düzenlenen “Güvenlikte Sistem ve İnsan Uyumu” konulu panelde katılımcı ve sponsor olarak yer alıyor. 2 Ekim tarihinde yapılması planlanan bu panele katılmak için Microsoft Global Güvenlik Bölümü’nden üç uzman Türkiye’yi ziyaret ediyor.

 

2 Ekim’de 14:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan panelde Microsoft’un sistem, bina ve genel anlamda kurum güvenliği alanlarında verdiği bu dev operasyonun tüm ayrıntıları izleyicilerle paylaşılacak.

 

Dünyanın dört ayrı coğrafi bölgesinde örgütlü olan Microsoft Global Güvenlik Bölümü, CCTV, kontrollü geçiş, alarm vb. gibi klasik güvenlik teknolojilerinin yanı sıra Microsoft teknolojilerini de kullanarak merkezi bir yapıda tüm dünyada Microsoft ofislerinin güvenliğini sağlamaları ile ilgi çekiyor.

Microsoft Global Güvenlik, Seattle Redmond merkezi dışında dünyanın üç ayrı noktadaki izleme ve operasyon merkezi ile zaman farkını ortadan kaldırıp aktif bir izleme ve takip yapabiliyor.

:: ISAF fuarına katılacak mısınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenlik Mimarları Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenlik Mimarları Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenlik Mimarları Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "