Okunma

Güvenlik Programı Alırken Dikkat!


09 Şubat 2011 Çarşamba 14:30
Güvenlik Programı Alırken Dikkat!

Bilgisayarlarını daha güvenli hale getirmek isteyen tüketiciler orijinal ürünlere yönelerek zararlı yazılımlara karşı korunmaya çalışıyor. Ancak, güvenlik yazılımının adı kadar aldığınız yer de kendiniz için oldukça önemli.

Satıcıların Uyanıklığına Karşı Dikkat

Kaspersky Lab Genel Türkiye  Müdürü Murat Göçe, yaptığı açıklamayla güvenlik yazılımlarının teknoloji market ve güvenilir yerlerden kutulu olarak alınması gerektiği konusunda tüketicileri uyardı.

Göçe bazı internet sitelerinin orijinal kivesi altında korsan ürün sattıklarını tüketicilerin bu konuda daha hasas davranması gerektiğinin altını çizdi.

:: Sahte yazılım ile orijinal yazılım arasındaki farkları anlayabiliyor musunuz?




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenlik Programı Alırken Dikkat! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenlik Programı Alırken Dikkat! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenlik Programı Alırken Dikkat! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "