Okunma

Güvenlikçilerin Gözü iPhone’da


20 Mayıs 2009 Çarşamba 02:45
Güvenlikçilerin Gözü iPhone’da

Kötücül yazılımlara karşı savaşın amiralleri McAfee ve Symantec, iPhone için uygulama geliştiriyor. Her iki firmanın da daha iyi bir güvenlik uygulaması için yarıştığı söylenirken, Symantec‘in konsepti daha çok Apple’ın MobileMe servisi gibi kullanıcı bilgilerini yedeklemeye yönelik görünüyor.

Buna karşın McAfee yetkilisi Dave DeWalt ise, iPhone için geliştirdikleri ürünün çok daha geniş kapsamlı olacağının altını çiziyor. Bakalım devlerin yarışının iPhone etabında galip kim olacak.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenlikçilerin Gözü iPhone’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenlikçilerin Gözü iPhone’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenlikçilerin Gözü iPhone’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "