Okunma

Güvenlikte Yeni Oluşum


04 Şubat 2008 Pazartesi 22:00
Güvenlikte Yeni Oluşum
Anti Malware Testing Standards Organization‘un kısaltması olan AMTSO, amacının sıradan bilgisayar dergisi okuyucularının anti malware‘ı daha iyi tanımasına ve hangisinin daha tehlikeli olduğunu anlamasına yardımcı olmak, bilgisayar dergilerindeki anti malware hakkındaki karmaşalara bir son vermek olduğunu belirtti.

Bu organizasyonun içinde kimler yok ki;  Bitdefender, IBM, Kaspersky Lab, McAfee, Microsoft başta olmak üzere 24 ayrı şirket organizasyonun içinde yer alıyor. Anlaşılan yazılım şirketleri bilgisayar dergilerinden yana çok dertli.  Piyasada kıyasıya rekabet ettikleri rakipleriyle böyle bir ortak oluşuma girmeleri de bunun bir kanıtı olsa gerek.

Yazan: Mustafa Baltacı
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenlikte Yeni Oluşum konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenlikte Yeni Oluşum ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenlikte Yeni Oluşum ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "