Okunma

Hababam Sınıfı oyuncu arıyor!


03 Eylül 2018 Pazartesi 17:38
Hababam Sınıfı oyuncu arıyor!

Hababam Sınıfı, Ertem Eğilmez‘in çektiği Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Tarık AkanAdile Naşit, Münir Özkul gibi önemli isimlerin rol aldığı filmleriyle Türk halkının gönlüne taht kurdu.

Şimdi ise yeniden çekilecek filmde bu ruhu yakalamak için ilk filmlerde olduğu gibi ilanla oyuncu aranacak. Tabii ki bu sefer gazete ilanlarıyla değil İnternet üzerinden oyuncu başvuruları alınacak.

Hababam Sınıfı eski havasını yakalayabilecek mi?

Hababam Sınıfı filmleri arasında, Ertem Eğilmez tarafından çekilenler taşıdıkları amatör ruhla gerçekten de fark yaratıyordu. Özellikle Hababam Sınıfı‘nı oluşturan öğrenciler o dönemde gazete ilanıyla bulundu. Filmlerin bu kadar sevilmesi ve samimi olmasında bunun da payı olduğu söylenebilir.

Öğrencilerin İnternet üzerinden yayınlanacak ilanla bulunacağı filmin, aynı sonucu verip vermediğini vizyona girince göreceğiz. Filmin ana kadrosunu oluşturacak oyuncular henüz belli değil. Filmin tam bir uyarlama mı yoksa şimdiye kadar çekilen yeniden çevrimler gibi kendine özgü bir senaryoyla gelip gelmeyeceği de henüz bilinmiyor.

Yönetmen koltuğunda Mezuniyet ve Biz Size Döneriz gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Doğa Can Anafarta oturuyor. Senaryosu Ayşe Balıbey ve Evren Erdoğan tarafından kaleme alınan film için yüksek bir bütçe ayrılmış.

Altı hafta içinde çekimleri tamamlanacak olan filmin 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Türk halkının kalbinde taht kurmuş Ertem Eğilmez ve arkadaşlarının bu şaheseri şimdiye kadar onlarca kez yeniden çekildi. Bu sefer gerçekten de özlediğimiz Hababam Sınıfı ruhuyla tekrar karşılaşabilir miyiz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Hababam Sınıfı oyuncu arıyor!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İnek saban olabirim hemde cok iyi zaten birazda benzerkik var

 2. Anonim dedi ki:

  nereden başvuru yapılıyor ki?

 3. TURGAY dedi ki:

  Bi kere kuşak farkı var…eski Habam sınıfının bu kadar sevilmesinin başlıca sebebi o kuşağın doğallığı.. günümüz dünyasının hiçbir ruhu o güzelliği tattı***** değişik olur.

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  hiç bir zaman eskisi kadar güldürmez

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Eski ruhunu katmaz ama değişik olur

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Olabilir aslında …

 7. Anonim dedi ki:

  boş iş hababam sınıf ilk serilerinden doğuruyor ve veda at çöpe
  2. serilerde işe yaramazda hababam sınıfı askerde at çöpe gerisi idare eder

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gereksiz bir çaba. Kült bir filmi çekmek taklitten öte ne katacak sinemamıza ?

  1. Anonim dedi ki:

   Biraz cukka doldurmak.

" Hababam Sınıfı oyuncu arıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hababam Sınıfı oyuncu arıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hababam Sınıfı oyuncu arıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "