Okunma

Yeni Yüzüyle Büyüyen Haber7.com


08 Ocak 2011 Cumartesi 11:00
Yeni Yüzüyle Büyüyen Haber7.com

Günümüzde, internete erişebilen ve sosyal ağlarda hesabı olan herkes bir haberci gibi davranabiliyor. Her kullanıcının yeri geldiğinde haberci olabildiği bir ortamda gerçek internet gazetecisi ne gibi vasıflara sahip olmalı?

Ciddi Haberlerin Arkasındaki Güler Yüz

#2011_01_08_Haber7_com.mp4 #

İnternet haberciliğinde yorumcuların yeri nedir? Okuyucular doğru haber kaynaklarına nasıl ulaşabilir? İnternet medyasının yönetim kadrosundaki isimlere bu soruları yöneltmeye devam ediyoruz.

Haber7.com Genel Yayın Yönetmeni Yaşar İliksiz’le internet haberciliğinin ülkemizde karşılaştığı en büyük sorunlardan, sitenin yeni tasarımında kadar birçok konu üzerine keyifli bir söyleşi yaptık.

:: Haber7.com’un yeni tasarımından beklentileriniz nedir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Yüzüyle Büyüyen Haber7.com konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Yüzüyle Büyüyen Haber7.com ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Yüzüyle Büyüyen Haber7.com ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "