Okunma

Google’a Göre Saldırılar Çin’den Geliyor


05 Haziran 2011 Pazar 19:00
Google’a Göre Saldırılar Çin’den Geliyor

Amerika-Çin ilişkileri hiç olmadığı kadar kızışıyor. ABD Dışişleri Bakanı, eski Başkan Bill Clinton’un eşi Hillary Clinton, Google’un e-posta servisine Çin’den saldırı düzenlendiği iddialarının çok vahim olduğunu ifade etti. Clinton’a göre iddialar hem FBI (Federal Araştırma Bürosu), hem de CIA (Merkezi Haber Alma Teşkilatı) tarafından araştırılacak.

Google-Çin-Amerika Ekseni

Google, Amerika Birleşik Devletleri üst düzey yetkililerinin e-posta hesaplarının, Çin kaynaklı siber saldırılar ile karşılaştığını belirtmiş ve durumu hükümete bildirmişti. Eğer, saldırılar gerçekten Çin kaynaklıysa ve işin içinde Çin Devleti de varsa, ikili hiç olmadığı kadar sert bir kavgaya tutuşacak gibi görünüyor.

:: Sizce bu çatışma nereye varacak?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google’a Göre Saldırılar Çin’den Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çini destekliyorum amerikaya karşı herşeye hazırım

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çinden nefret ***** böcekkk yiyiciler..ııyyy

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bu 3 harfililerden nedir cektigimiz.

" Google’a Göre Saldırılar Çin’den Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’a Göre Saldırılar Çin’den Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’a Göre Saldırılar Çin’den Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "