Okunma

Hacker Saldırılarının Arkasındaki Gerçekler


01 Temmuz 2011 Cuma 09:30
Hacker Saldırılarının Arkasındaki Gerçekler

Geçtiğimiz aylarda dünya üst üste sanal krizlerin ve siber savaşların eşiğine geldi. Büyük şirketlere yapılan hack saldırılarına bir de devletler arası gizli saldırılar girince artık hacker’lar için yeni iş alanları da doğmuş oldu.

Dünyada Hacker’lar Neler Yapıyor?

Eskiden devletler, gizli saldırılar için casus ve tetikçi yetiştirirken şimdi ise bu görevler hacker’lara devredilmeye başladı.

ABD’nin de hacker saldırılarını, siber savaş nedeni ilan etmesiyle birlikte dünyada yeni bir dönemin ilk adımı da atıldı.

Ülkemizdeki hacker saldırılarından bu konudaki en iddialı işlere kadar her şeyi SDN Yazı İşleri Müdürü Hakan Kilyusufoğlu ve SDN Haber Müdürü Cem Süer tartıştı.

:: Sizce Türkiye siber savaş için yeterli önlem almış durumda mı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Hacker Saldırılarının Arkasındaki Gerçekler”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  :))) sohbetın seyrı degıstı soruyu soran bı kac dk ıcınde soru yonetılen kısı oldu ılgınc bı soleşı olmus

 2. SDN Okuru dedi ki:

  sohbeti yarıda durdurmak zorunda kaldım. daha fazla dinleyemedim…

 3. mylife.eg dedi ki:

  Sohbet çok iyidi. Türkiye siber savaş için bi önlem aldığını sanmıyorum.

 4. OnLT dedi ki:

  Çok güzel bir sohbet olmuş.

" Hacker Saldırılarının Arkasındaki Gerçekler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hacker Saldırılarının Arkasındaki Gerçekler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hacker Saldırılarının Arkasındaki Gerçekler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "