Okunma

Hackingfest Etkinliği Başlıyor


03 Haziran 2015 Çarşamba 04:00
Hackingfest Etkinliği Başlıyor

İnsanların bir araya gelip sınırlı bir süre içerisinde bir proje geliştirdiği Hackingfest bu yıl 4-5 Haziran tarihlerinde Tekirdağ Sekerkamp Öğrenci Yurdu, Mecidiyekoy Sk, Gazioglu’nda düzenlenecek. Yazılım ve donanım projesi geliştirmek isteyen herkese açık olan Hackathon’un konusu mobil, web uygulamaları ve nesnelerin interneti olacak.

Hackingfest Nedir?

Hackingfest bir hackathon serisidir. Hackathon, bir konuya ilgi duyan kişilerin sınırlı bir zaman içerisinde bir ürün veya proje geliştirdikleri bir etkinliktir. Genellikle yazılım ile ilgili hackathonlar son zamanlarda oldukça popülerdir. Bu hackathonlarda yazılım geliştiriciler ve tasarımcılar bir günden bir haftaya kadar süren etkinliklerde bir araya gelip bu süre içerisinde bir proje ortaya çıkarmaya çalışırlar.

Etkinlik ile ilgili detaylar için tıklayın.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hackingfest Etkinliği Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hackingfest Etkinliği Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hackingfest Etkinliği Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "