Okunma

Hafta Sonları Bedava Konuşun


03 Temmuz 2014 Perşembe 08:47
Hafta Sonları Bedava Konuşun

Türk Telekom, ‘Haftasonu Bedava’ kampanyası ile Ramazan ayında daha fazla konuşma fırsatı sunuyor. Ramazan ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile Türk Telekom aboneleri haftasonu yapacakları tüm şehir içi, şehirlerarası ve yurt içi GSM aramalarında ayda 3.000 dakika bedava konuşacak.

Türk Telekom, Ramazan ayına özel ‘Haftasonu Bedava’ kampanyası ile bol bol konuşma fırsatı sunuyor.Tüm bireysel tarife sahiplerinin taahhütsüz ve başvurusuz olarak yararlanabildikleri kampanya ile Türk Telekom aboneleri Ramazan ayı boyunca Cumartesi ve Pazar günleri 3000 dakika bedava konuşabilecek.

Ramazan ayı boyunca geçerli olacak kampanya, şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, 3 haneli numaralar, 444’lü numaralar ve STH(Sabit Telefon Hizmeti) yönüne yapılan bütün aramalar için geçerli olacak.

:: Türk Telekom’un düzenlediği bu kampanya hakkında neler düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Hafta Sonları Bedava Konuşun”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Saat aralıkları nedir acaba?

 2. tolga9009 dedi ki:

  iyiymiş

 3. SDN Okuru dedi ki:

  T.Telekom abonelerden her ay, sabit ücret adı altında haraç alıyor. Bu işe dur diyecek hiç bir babayiğit çıkmadı.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Sadece şebeke içi olmaktan çıkmış mükemmel 😀

" Hafta Sonları Bedava Konuşun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hafta Sonları Bedava Konuşun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hafta Sonları Bedava Konuşun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "