Haftanın Android Uygulamaları – 10 Haziran


10.06.2017 13:00:00
Haftanın Android Uygulamaları – 10 Haziran

Android işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Google Play Store’da öne çıkan uygulamaları sizler için önerdik. Her hafta düzenli olarak devam ettiğimiz Haftanın Android  Uygulamaları ile siz değerli okurlarımızla yeniden beraberiz.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı Android uygulamasını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Uygulamaları!

17-06/10/hum-shiftdelete.jpg

Hum

Diğer sosyal medya platformlarından biraz daha farklı bir yapıya sahip olan Hum, ile insanlara kafanıza takılan bir şeyi anket olarak sorabilir veya başkalarının başlatmış olduğu anketlere katılabilirsiniz.

17-06/10/curiosity.jpg

Curiosity

Curiosity uygulaması sayesinde hem öğrenip hem eğlenmeye hazır mısınız? Vikipedia’ye benzer bir yapıda olan Curiosity ile birbirinden farklı makaleleri okuyabilirsiniz. Neredeyse her konu ile ilgili makalelere ulaşabileceğiniz uygulamayla bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz.

17-06/10/fenix-2-preview.jpg

Fenix 2 Preview

Fenix 2 ile birlikte Twitter‘da gündemi rahatlıkla takip edebileceksiniz. Oldukça popüler bir Twitter uygulaması olan Fenix bildiğiniz üzere Play Store’dan kaldırılmıştı. Daha sonra karşımıza Fenix 2 Preview olarak tekrar çıkan yapımcılar, size kaliteli bir deneyim sunmayı hedefliyor.

17-06/10/paralign.jpg

Paralign

Paralign uygulaması size gün içinde meditasyon yapmanıza olanak sağlayacak. Sizin ruh halinize göre şekillenen uygulama size belli zamanlar ve gün içerisinde gönderdiği bildirimlerle sizinle çeşitli bir meditasyon yapmakta.

17-06/10/fortune-city.jpg

Fortune City

Oldukça değişik bir uygulama olan Fortune City, gün içinde harcadığınız para ile bir şehir kurmaya hazır mısınız? Gün içinde harcadığınız parayı rahatlıkla takip edebileceğiniz bir uygulama olan Fortune City sayesinde hem harcadığınız parayı takip edin, hem de eğlenin!

:: Haftanın Android uygulamalarını nasıl buldunuz?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Haftanın Android Uygulamaları – 10 Haziran” üzerine 2 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Bı tane işe yarar yok

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Google play ölmüş

  Yorum yazın

  Geri bildirim