Haftanın Android Uygulamaları – 17 Haziran


17.06.2017 13:00:00
Haftanın Android Uygulamaları – 17 Haziran

Android işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Google Play Store’da öne çıkan uygulamaları sizler için önerdik. Her hafta düzenli olarak devam ettiğimiz Haftanın Android  Uygulamaları ile siz değerli okurlarımızla yeniden beraberiz.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı Android uygulamasını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Uygulamaları!

17-06/17/mojo.jpg

Majo

Majo sayesinde ne kadar dikkatli bir şoför olduğunuzu kanıtlamaya hazır mısınız? Bu uygulama trafikte araç kullanırken sizi rahatsız ederek, telefona mı yoksa yola mı odaklandığınızı test ediyor.

Mesajlarla veya çeşitli bildirimler ile sizi test eden bu uygulamayı arkadaşlarınıza da yükletip, aranızda en dikkatli şoförü seçebilirsiniz.

17-06/17/go-synco.jpg

Go Synco

Bu uygulama ile arkadaşlarınızın ve sizin çektiğiniz fotoğrafları rastgele bir şekilde kolaj haline getirebilirsiniz. Bu kolajları hazırlamak için arkadaşlarınıza davet göndermeniz yeterli olacaktır.

17-06/17/cabana-1497703533.jpg

Cabana

Yahoo tarafından geliştirilen Cabana uygulamasıyla, 4 veya daha fazla arkadaşınız ile aynı anda görüntülü konuşmakla kalmayıp, beğendiğiniz ve eğlenceli bir videoyu arkadaşlarınızla canlı olarak izleyebileceksiniz.

17-06/17/camarada-shiftdelete.PNG

Camarada

Bu uygulama ile sanal gerçeklikle uyumlu videolar çekebileceksiniz. 2 veya daha fazla telefonu yan yana koyarak hazırladığınız 10 saniyelik video klibi ile birlikte, tıplı sanal gerçeklikte olduğu gibi alan derinliği yakalayabileceksiniz.

17-06/17/myscript-nebo.PNG

MyScript Nebo

Farklı bir not defteri uygulaması olan MyScript Nebo, ile el yazınız ile yazdığınız bir notu rahatlıkla metin formatına çevirebilmekte. Oldukça kullanışlı olan bu not defteri uygulamasını, sürekli not alan kullanıcıların kullanmasını öneririz.

:: Haftanın Android uygulamalarını nasıl buldunuz?


  • yazarDeniz Aslan

    Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
    Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

    Yorum yazın

    Geri bildirim