Okunma

Haftanın Android Uygulamaları – 21 Mayıs


21 Mayıs 2016 Cumartesi 16:00
Haftanın Android Uygulamaları – 21 Mayıs

Google‘ın geliştirmeye devam ettiği, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store, milyonlarca Android uygulamasına ev sahipliği yapıyor.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları

Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta Cumartesi günleri sizler için 5 başarılı Android uygulamasını bir araya getiriyoruz.

İşte bu haftanın Android uygulamaları

Bir başka haftanın Android uygulamaları bölümünde, en iyi ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Android uygulamaları.

Spaces – Küçük grup paylaşımı

Google‘ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni sosyal medya uygulaması olan Spaces – Küçük grup paylaşımı, adından da anlaşılabildiği üzere kendi oluşturduğunuz küçük grupların içerisinde paylaşım yapma imkanı tanıyor.

16-05/21/safsfa.png

FotoRus Editor

Haftanın fotoğrafçılık uygulaması olan FotoRus Editor, 8.9 MB’lık küçük yapısı ile dikkatleri çekiyor. Zerozero firması tarafından geliştirilen FotoRus Editor, oldukça kolay bir kullanıma sahip.

16-05/21/safsfa-1463829504.png

Kpss Güncel Bilgiler Soruları

Kpss sınavına hazırlananlar için oldukça yararlı bir uygulama olan Kpss Güncel Bilgiler Soruları, sadece 3.7 MB büyüklüğünde. İçerisinde 9 farklı konudan yüzlerce soru barındıran Kpss Güncel Bilgiler Soruları, Eğitim kategorisinin başarılı örneklerinden.

16-05/21/safsfa-1463829819.png

INK Tattoo Hunter

Dövme yaptırmak isteyenler için çok kullanışlı bir uygulama olan INK Tattoo Hunter, dövme yaptırmadan önce seçtiğiniz şeklin vücudunuzda nasıl görüneceğini gösteriyor. 

16-05/21/safsfa-1463830350.png

Benim için Uygulama Kilitle

Seçtiğiniz uygulamaları kilitlemenize olanak sağlayan Benim için Uygulama Kilitle, güvenliğine düşkün kullanıcılar için başarılı bir alternatif. Apalon Apps tarafından geliştirilen uygulama, yalnızca 7.9 MB büyüklüğünde.

16-05/21/safsfa-1463830587.png
yazarArden Papuççiyan

Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik Bölümü öğrencisi Arden, tam bir teknoloji bağımlısı. Uzun zamandır takip ettiği ShiftDelete.Net'te, şimdi teknoloji bilgisini okurlarımızla paylaşacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Haftanın Android Uygulamaları – 21 Mayıs”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    şu galeriyi değiştirin ya sonraki sonrai ne saçma iştir arkadaş eskisi gibi alt alta alın da allah allah.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    KPSS bugündü. Bir iki ay önce bu uygulamayı seçeydiniz

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Rekor kırdınız tebrikler

" Haftanın Android Uygulamaları – 21 Mayıs konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Android Uygulamaları – 21 Mayıs ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Android Uygulamaları – 21 Mayıs ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "