Haftanın Android Uygulamaları – 29 Temmuz


29 Temmuz 2017 Cumartesi 16:00
Haftanın Android Uygulamaları – 29 Temmuz

Android işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Google Play Store’da öne çıkan uygulamaları sizler için önerdik. Her hafta düzenli olarak devam ettiğimiz Haftanın Android  Uygulamaları ile siz değerli okurlarımızla yeniden beraberiz.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı Android uygulamasını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Uygulamaları!

17-07/29/loopsie-sdn.jpg

 LoopSie

LoopSie uygulaması sayesinde kolayca hareketli fotoğraflar elde ederek, birbirinden güzel ve eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkartabilirsiniz. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu uygulama ile birlikte, oldukça çok eğleneceksiniz.

17-07/29/motion-stills-sdn.jpg

Motion Stills

Bir sürece önce iOS kullanıcıları içinde kullanıma sunulan bu Google uygulamasıyla, kaliteli video klipleri ve hareketle resimleri hızlıca GIF’lere çevirebileceksiniz. Çektiğiniz video üzerinde herhangi bir değişikliği yapmanıza olanak sağlayan yapımcılar sizlere kaliteli bir hizmet vaat ediyor.

17-07/29/sapphyx-launcher-phase-2-sdn.jpg

Sapphyx Launcher Phase 2

Android 7.0 Nougat güncellemesinin özelliklerini Android 6.0, kullanıcılarına sunan bu Launcher uygulamasıyla, telefonunuza farklı bir hava katmaya hazır mısınız? Henüz Beta aşamasında olan bu uygulamaya Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

17-07/29/curve-text-on-photo-sdn.jpg

Curve Text on Photo

Instagram’da paylaşacağınız fotoğraflara ufak dokunuşlarla bambaşka hale getireceğiniz Curve Text on Photo uygulamasıyla, dikkatleri üzerine toplayacaksınız. Oldukça bir fotoğraf editleme uygulaması olan bu uygulama ile birlikte birbirinden değişik fotoğraflar çıkartmak sizin ellerinizde.

17-07/29/gratus-sdn-1501337528.jpg

Gratus

Gratus uygulamasıyla değerlerinizi bir araya getirerek, ölümsüzleştirebileceksiniz. En sevdiğiniz şeyleri oluşturacağınız olan albümde bir arada tutacağınız bu uygulama ile birlikte değerleriniz her daim sizin yanınızda olacak.

:: Haftanın Android Uygulamalar’nı beğendiniz mi?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Haftanın Android Uygulamaları – 29 Temmuz” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Bı tane işe yarar uygulama yok

  Yorum yazın

  Geri bildirim