Haftanın Android Uygulamaları – 3 Haziran


03 Haziran 2017 Cumartesi 08:00
Haftanın Android Uygulamaları – 3 Haziran

Android işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Google Play Store’da öne çıkan uygulamaları sizler için önerdik. Her hafta düzenli olarak devam ettiğimiz Haftanın Android  Uygulamaları ile siz değerli okurlarımızla yeniden beraberiz.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı Android uygulamasınıbir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Uygulamaları!

17-06/03/mixer-create-beta.jpg

Mixer Create Beta

Her telden canlı yayınına tek bir elinizin altından rahatlıkla ulaşabileceğiniz Mixer Create ile kaliteli bir deneyim yaşayacaksınız. 

17-06/03/path-guide.jpg

Path Guide 

Bu uygulama sayesinde Google Haritalar’da bulunmayan bir konuma rota belirleyebileceksiniz. Microsoft’un yeni uygulaması olan Path Guide ile aradığınız yeri kolaylıkla bulabileceksiniz.

17-06/03/journal-it.jpg

Journal It!

Journal It uygulaması sayesinde, hayatınızın en güzel anlarını sonsuza dek saklayabilirsiniz. Bulut tabanlı bir uygulama olan Journal It, ile geçmişinizi sonsuza dek ölümsüzleştirebileceksiniz.

17-06/03/send-anywhere.jpg

Send Anywhere 

Bulut tabanlı bir uygulama olan Send Anywhere ile arkadaşlarınızla kolaylıkla dosya ve belge alışverişi yapabileceksiniz.

Atmak istediniz dosyayı bulut sistemine yükledikten sonra dosyayı alacak olan arkadaşınız QR kodunu okuttuktan sonra  kolaylık sizden dosya ve belge alışverişi yapabilecek. Eğer son zamanlarda böyle bir uygulamaya ihtiyacınız varsa tam size göre bir uygulama diyebiliriz.

17-06/03/gif-maker-editor.jpg

Gif Maker- Editör

Gif Maker – Editör uygulaması ile kolaylık birbirinden eğlenceli Gif’ler üretebileceksiniz. Oldukça eğlenceli olan bu uygulamayı meraklılarına önermekteyiz.

:: Haftanın Android uygulamalarını nasıl buldunuz?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Haftanın Android Uygulamaları – 3 Haziran” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   bu hafta degisik idi

  Yorum yazın

  Geri bildirim