Okunma

Haftanın Android Uygulamaları – 9 Nisan


09 Nisan 2016 Cumartesi 15:00
Haftanın Android Uygulamaları – 9 Nisan

Google’ın geliştirmeye devam ettiği, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store, milyonlarca Android uygulamasına ev sahipliği yapıyor.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları

Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta Cumartesi günleri sizler için 5 başarılı Android uygulamasını bir araya getiriyoruz.

İşte bu haftanın Android uygulamaları

Bir başka haftanın Android uygulamaları bölümünde, en iyi ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Android uygulamaları.

Raramuri: Adım Sayar

Sağlık ve Fitness kategorisinin başarılı uygulamalarından Raramuri: Adım Sayar, adından da anlaşılabileceği üzere ücretsiz bir adım sayar uygulaması. 13 MB büyüklüğünde olan uygulama, oldukça kolay bir kullanıma sahip.

16-04/09/adhgjsfdh.png

PerfectPix

Fotoğrafçılık ile ilgilenen kullanıcılar için başarılı bir alternatif olan PerfectPix, fotoğraflarınızı kırpmak ve düzenlemek için biçilmiş kaftan. 6 MB büyüklüğünde olan uygulama, sade bir arayüze sahip.

16-04/09/adhgjsfdh-1460205959.png

TINQ | FİLM & DİZİLER

Film ve dizi tavsiyeleri üzeerine kurulu bir sosyal ağ olan TINQ | FİLM & DİZİLER, yalnızca 18 MB büyüklüğünde. Kaliteli bir sosyal ağ olan TINQ | FİLM & DİZİLER, yeni diziler ve filmler keşfetmek için oldukça başarılı bir platform.

16-04/09/adhgjsfdh-1460209251.png

Learn C#

Kendini geliştirmek isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan olan Learn C#, ücretsiz olarak programlama dili öğretiyor. Yalnızca 4.9 MB büyüklüğünde olan uygulama, basit bir arayüze sahip.

16-04/09/adhgjsfdh-1460207515.png

Appdominals Six Pack ABS in 3D

Spor odaklı bir uygulama olan Appdominals Six Pack ABS in 3D, kişisel bir koç olarak sizi eğitiyor. 63 MB büyüklüğünde olan uygulama, Appostafat GmbH tarafından geliştirildi.

:: Bu hafta en beğendiniz Android uygulaması hangisi?
yazarArden Papuççiyan

Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik Bölümü öğrencisi Arden, tam bir teknoloji bağımlısı. Uzun zamandır takip ettiği ShiftDelete.Net'te, şimdi teknoloji bilgisini okurlarımızla paylaşacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Android Uygulamaları – 9 Nisan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Android Uygulamaları – 9 Nisan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Android Uygulamaları – 9 Nisan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "