Haftanın Bedava Yazılımları: Akıllı Ev Araçları


23 Ağustos 2010 Pazartesi 07:30
Haftanın Bedava Yazılımları: Akıllı Ev Araçları

Internet sahtekarlarının gözdesi, evinizde yaptığığnız kredi kartı işlemleri sonucunda yazdığınız numaralar. Şifrelerinizi korumak zorundasınız. Ya da tamamen uç bir noktada yüzelim: Aşçısınız, yemek tariflerinizi özel bir programda, farklı başlıklarla saklamak istiyorsunuz ve belki de, harika bir yemek kitabı yayınlatacaksınız.

 

Çocuklarınızı internetin zararlarından korumak da kötü bir fikir değil. Tüm bunları kolayca başarmanız mümkün: Yeter ki doğru aşatırmayı yapın ve uygun araçları kullanın. Veya, iyisi mi sadece makalemizi okuyun. Sanırız, yemek kitabı yazmak isteyen de, şifrenisini saklamak isteyen de aradığını bulacak.

AllInOne Keylogger 3.2 build 129

Internet bankacılığında, özellikle kredi kartı ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ( gerçi, maalesef herkes bu numarayı kolayca çözebiliyor) gibi detayları saklamak önemli. Zira, korsanlarında elinde, siz teslim etmeden de yeterince veri var. Öyleyse siz de, tüm yazışmalarınızdaki, tüm önemli şifrelerinizi koruyun! Ne yazık ki, deneme sürümü 1 hafta kullanılabilen araç, sürenin bitmesinin ardından 70 dolar talep ediyor ve buradan indirilebiliyor.

 

 

Kids Activities Recordkeeping Express Edition 3.0

Kids Activities Recordkeeping Express Edition 3.0’un ismine bakmayın, sadece çocuklarınızın değil, ailenizin her ferdinin internette neler yaptığını öğrenmek olası. Ücretsiz yazılımı indirmek için, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Profesyonel bir aşçı veya maharetli bir ev hanımısınız… Yemek kitabı çıkarmak istiyorsunuz; ya da sadece dostlarınızla paylaşabileceğiniz renkli bir katalog peşindesiniz. Cook’n Recipe Organizer 8.2’in bünyesinde mevcut bulunan yüzlerce tarifin yanında, “Tatlı, balık, et” gibi başlıklara siz de reçete ekleyebiliyorsunuz. Ücretsiz aracı indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Integard Home 2.0.0.9021

Integard Home 2.0.0.9021, çocuklarınızı sakıncalı içerikten korumak için kullanabileceğiniz, belki de en iyi yazılım. en azından otoritelerden aldığı yüksek noktlar, bunu gösteriyor. 6 seçeneğiniz var; çocuk, genç, ergen, kısıtlı yetişkin, sadece denetleme ve her şeyi serbest bırakma. Dilerseniz, yazılımın sürekli güncelleme fonksiyonu sayesinde, bildirdiği siteleri yasaklayabilirsiniz veya zincirleri biraz daha gevşek tutarsınız. 42 farklı kategoride, yüz binlerce site arasından seçim yapmak da mümkün. 1 ay ücretsiz kullanım sunan yazılım, bağlantıdan indirilebiliyor.

 

:: Internet eylemlerinizi saklamak için bir araca ihtiyaç duyuyor musunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Bedava Yazılımları: Akıllı Ev Araçları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Bedava Yazılımları: Akıllı Ev Araçları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Bedava Yazılımları: Akıllı Ev Araçları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
  2. 2 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
  3. 3 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  4. 4 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  5. 5 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  6. 6 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  7. 7 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  8. 8 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  9. 9 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  10. 10 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik