Okunma

Haftanın Blog Siteleri


18 Mart 2014 Salı 07:00
Haftanın Blog Siteleri

Her hafta farklı blogları tanıttığımız Haftanın Blogları köşesinde 3 farklı site konuğumuz oldu. O zaman sırasıyla yeni bloglarımıza başlayalım.

Melih Güney

Melih Güney’in blog’u tasarımıyla dikkat çekiyor. Hareketli şablonları ile beğenimizi kazanan platformda yer alan içerikler ise e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama ile ilgilenen kişilere hitap ediyor. Blog içerisinde turizme dair bazı konulara da yer verilmiş. All in One SEO ve WordPress SEO by Yoast Eklentlerinin nasıl kurulabileceği, girişimciliğe dair haberler, teknolojiye dair ilgi çekici konular da Melihguney.com’da yer alan konular arasında. Blog, kapsamlı ve sıklıkla güncellenen, yeni içeriklerle zenginleştiren bir platform olarak bu sayıdaki önerilerimiz arasında.

Siteye gitmek için tıklayınız.

Cem Demir

Bilgisayar mühendisi olan ve hali hazırda web geliştirici olarak çalışan Cem Demir’in kişisel blog’unda PHP, Laravel, C Programlama, JQuery gibi konularda ilgi çekici içerikler yer alıyor. Veri kontrolüne dair örneğine çok fazla rastlanmayan ipuçları ve JQuery’deki Türkçe karakterleri İngilizce’ye çevirme gibi yine pratik ama web dünyasının profesyonellerinin kolay erişemediği çok sayıda konunun ele alındığı blog, sade tasarımıyla da dikkat çekiyor. Bilişim ve tasarıma dair yazarın kendi görüşlerinin yer aldığı bölümlerde dikkate değer. Web tasarımıyla ilgilenenlere duyurulur.

Siteye gitmek için tıklayınız.

Ahmet Ciğsar

Front-End Development, veritabanı, yazılım ve sosyal medya gibi konulara ağırlık veren Ahmet Ciğsar’ın blog’u, ister profesyonel ister eğitim aşamasında her ne konumda olursa olsun, yazılım dünyasıyla ilgineneler için bu sayımızdaki tavsiyelerimiz arasında. Yazılımcı olan Ciğsar’ın sad eve kullanışlı tasarıma sahip blog’u; ASP.NET MVC nedir, nasıl uygulama yapılır gibi spesifik konuların yanı sıra freelance çalışacaklara pazara giriş önerilerinden tutun da Globally Unique Identifier nedir gibi yine web dünyasında oldukça az bulunan içeriklere kadar birbirinden ilginç makalelerin kaleme alındığı faydalı bir platform görünümünde.

Siteye gitmek için tıklayınız.

:: En beğendiğiniz blog hangisi oldu?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Haftanın Blog Siteleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mobil Sohbet

  2. SDN Okuru dedi ki:

    batıkentte oto kiralama,Batıkent oto kiralama,ostimde oto kiralama,ostim oto kiralama,Batıkent rent a car,batıkentte rent a car,eryamanda oto kiralama,eryaman oto kiralama,Batıkent araç kiralama,batıkentte araç kiralama,ostim araç kiralama,ostimde araç kiralama,yenimahallede oto kiralama,Yenimahalle oto kiralama,etimesgutta oto kiralama,Etimesgut oto kiralama,ankarada oto kiralama,Ankara oto kiralama,Ankara havaalanı oto kiralama,Ankara havaalanında oto kiralama,Yenimahalle rent a car,yenimahallede rent a car,eryaman rent a car,eryamanda rent a car,demetevler oto kiralama,demetevlerde oto kiralama,demetevler rent a car,ostim rent a car,ankarada rent a car,Ankara rent a car,aslan oto kiralama,aslan rent a car,filo araç kiralama,şirketlere özel filo kiralama,havaalanı transferleri,düğün araç kiralama,özel günlerde araç kiralama,kiralık araç,oto kiralama,Ankara uygun araç kiralama,ucuz oto kiralama,kurumsal oto kiralama,Batıkent araç kiralama,batıkentte araç kiralama

" Haftanın Blog Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Blog Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Blog Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "