Okunma

Haftanın Faydalı Web Siteleri


11 Haziran 2011 Cumartesi 19:15
Haftanın Faydalı Web Siteleri

Günümüzde internet sayesinde insanlar yeni ufuklarla karşılaşıyor. Tüm dünyadan yeni insanlarla ve kültürlerle tanışmak yine bu bilgi denizi sayesinde mümkün.

En İlginç Siteler Burada

İnternet o kadar geniş ve büyük bir hale geldi ki burada gerçekten aradığınız şeyleri bulmak çok zor. Haftanın web siteleri her hafta sizler için en ilginç adresleri biraraya getiriyor.

Eğitimden, eğlenceye yine en farklı siteleri bu haftaki listemizde bulabilirsiniz.

Evinizi Ucuza Döşeyin

Son yıllarda fırsat sitelerinin sayısık internet üzerinde giderek artıyor. İnsanlar bu tarz siteleri kullanarak daha rahat ve avantajlı alışveriş yapabiliyor.


Siteye Girmek İçin Tıklayınız

Firmalar ise bu ilgiyi kullanarak reklam yapıyorlar. Evimo adlı siteyse sadece evinizi güzelleştirmek için alabileceğiniz kampanyaları bir araya getiriyor.

Bu siteye üye olarak evinize uygun eşyaları alabilirsiniz.

Kamu Çalışanlarına Özel

İnternet aynı meslek grubundaki insanların bir araya gelerek güçlerini birleştirmelerini de sağlıyor. Kamu çalışanları için hazırlanan bu site, bu sektörde çalışan kişilerin dünyadan haberdar olmasını sağlayacak haberler sunuyor.


Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Kamu çalışanlarını ilgilendiren gelişmeler ve olaylar sitede toplanmış. Bu sektörde çalışıyorsanız, iş hayatınızı ilgilendirecek yeni gelişmeleri ve mevzuatları siteden öğrenebilirsiniz.

Akademik İlanlar
Bu site akademik kariyer yapmayı hedefleyenler için hazırlanmış. Sitede çeşitli kurumların sunduğu akademik kariyer fırsatlarına ait iş ilanlarını bulabiliyorsunuz.

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Örneğin TÜBİTAK‘ın araştırmalar için aradığı uzmanlarla ilgili ilanlar ve son başvuru tarihleri sitede bulunuyor.

İskendurun’u Dolaşın

İnternet sayesinde bazı yerlere gitmeden orayı görmüş kadar olabiliyorsunuz. Bu site panaromik görüntüyü kullanarak İskendurun’u dolaşabilmenizi sağlıyor.

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Ülkemizin en tarihi şehirlerinden birini daha yakından tanımak için bu adresi gazebilirsiniz.

Eğitim Videoları

İnternet eğer doğru kullanılırsa, eğitime olan katkısı kesinlikle reddedilemeyecek bir platform olabiliyor. Bu sitede videoları izleyerek çeşitli programları ve araçları kullanmayı öğreniyorsunuz.

Siteye ulaşmak için tıklayınız

:: Bu hafta en beğendiğiniz site hangisi oldu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Haftanın Faydalı Web Siteleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    harika bir siteymiş:)

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Yüksek Lisans ve Doktora ilanlarını takip edecek bir site arıyordum. ***** ilaç gibi geldi.

" Haftanın Faydalı Web Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "