Okunma

Haftanın Faydalı Web Siteleri


18 Haziran 2011 Cumartesi 18:50
Haftanın Faydalı Web Siteleri

Çağımızın en büyük nimetlerinden biri de tüm dünyayı saran bilgi ağı internet. Bu doğru kullanıldığı zaman parlak fikirleri zengin eden ve insanların yeni bilgiler öğrenmesini sağlayan bir platforma dönüşüyor.

İlginç Siteler Burada

Ancak, giderek genişleyen internette çoğu insan sadece e-postalarına bakıp, aynı sitelerde dolaşmaktan farklı şeyler yapamıyor.

Haftanın web sitelerinde ufkunuzu açacak yeni sitelerle tanışmanızı sağlıyoruz. İşte bu haftanın siteleri…

Güncel Temaların Mekanı

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Sitenizi farklı ve güncel tutmak için yeni temalar kullanmanız oldukça önemli bir husus. Bu site kullanabileceğiniz yeni nesil onlarca temayı barındırıyor.

Toplantı Sitesi

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Kamerayla arkadaş sitelerinde olan mantığın iş dünyasına uygulandığını düşünün. İşte bu site size böyle bir imkan sunuyor. Toplantı için başlığınızı giriyorsunuz sonr ada katılmcıların e-posta adreslerini yazıyorsunuz.

Site oldukça faydalı ve pratik.

Kullanıcıdan Eğitim

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Bilgisayar kullanıcıları internet sayesinde birbirlerini eğitmeye devam ediyor.  Bu sitede,PHP‘den Linux dağıtımınlarına kadar birçok konuda eğitim bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Fotoğraf Arama Platformu

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Türk geliştiriciler tarafından kurulan bu site yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video bulmaya yarıyor. Sitenin arşivi her gün gelişiyor. Şimdilik çok iyi sonuçlar vermese de zamanda gelişecek bir proje.

Teknoloji Blog Sayfası

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Bu blog sayfası teknoloji, internet ve mobil konularda ilginç içerikler sunuyor. Sayfa güncelliği pek yakalamasa da eğlence yazılara sahip.

:: Bu hafta en beğendiğiniz site hangisi oldu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Haftanın Faydalı Web Siteleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet millionpicture olarak yazildiginda bu siteye yonlendiriliyor. dediginiz dogru. Bu arada harika resimler varmis cok begendim.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    birzamanlar millionpicture değilmiydi bu sitenin ismi

" Haftanın Faydalı Web Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "