Okunma

Haftanın Gezilesi Siteleri


25 Aralık 2011 Pazar 11:30
Haftanın Gezilesi Siteleri

İçeriğiyle, tasarımıyla fark yaratan web sitelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Siz de site tavsiye etmek isterseniz SDN Forum’da bu kategoride paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kitapokuyoruz.com


Siteye gitmek için buraya tıklayın

Kitap Okuyoruz, bir kitap topluluğu. Aynı zamanda edebiyat dünyasında gerçekleşen yeni olayların nabzını tutmanıza ve yeni yayımlanacak olan kitapları da önceden öğrenmenize olanak sağlıyor.

Kitap okumayı seviyorsanız, ucundan da olsa kitaplara ilginiz varsa bu topluluğun sitesini ziyaret etmelisiniz.

Thegameconsole.com 


Siteye gitmek için buraya tıklayın

Sıkı bir oyuncu ya da sıkı bir konsolcu olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Peki piyasaya çıkan konsolların ne kadarını biliyorsunuz. Örneği 10 tane konsolu hiç düşünmeden sıralayabilir misiniz?

The Game Console sitesi bugüne kadar çıkmış tüm konsolları içeren bir site. Biraz kurcaladığınızda hadi canım diyeceğinize eminiz. Sitede adını bırakın, resmini dahi hiç görmediğiniz, fakat piyasaya çıkmış bir sürü konsol bulunuyor.

Coverize.me 


Siteye gitmek için buraya tıklayın

Facebook’un Eylül ayında tanıtılan yeni profil tasarımı Timeline, yani Zaman Tüneli sonunda herkese açıldı. Açılmasıyla birlikte milyonlarca kullanıcı Timeline’ı kullanmaya başladı.

Timeline’ın en büyük yeniliği olan kapak fotoğrafını seçme konusunda zorluk yaşıyorsanız coverize.me sitesi tam size göre. Birçok kategori altında birbirinden güzel kapak fotoğrafları bu sitede sizi bekliyor.

Resimlihayatansiklopedisi.com


Siteye gitmek için buraya tıklayın

Resimli Hayat Ansiklopedisi, uzun olsa da oldukça hoş bir isme sahip. Edebiyat dünyasında olup bitenleri öğrenebileceğiniz ve bu bilgileri haber yerine kişisel düşünce şeklinde okuyabileceğiniz bir internet sitesi. 

Blog tadında hazırlanan site, eskiye ait başarılı resimlerle de adının anlamını iyi veriyor. Resimli Hayat Ansiklopedisi sitesini sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Mutfaktazen.blogspot.com


Siteye gitmek için buraya tıklayın

Yemek bloglarına karşı ilgi duyuyorsanız, daha doğrusu yemeğe karşı ilgi duyuyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir adres. Her yörenin yemeklerini kendine has üslubuyka anlatmayı ve tanıtmayı başarıyor.

Blogun hazırlayıcısı Tijen İnaltung aynı zamanda televizyon programıyla da karşımıza çıkıyor.

:: Siteleri nasıl buldunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Gezilesi Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Gezilesi Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Gezilesi Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "