Okunma

Haftanın Girişimi: StilSOS


19 Kasım 2012 Pazartesi 13:03
Haftanın Girişimi: StilSOS

Stil, sosyal medya ve alışveriş… StilSOS‘un web sitesindeki Hakkımızda bölümüne baktığımda ilk cümle bu şekilde. Aslında bu, StilSOS‘u anlatmak için en iyi yöntem. Bu üçünün birleşimi, StilSOS‘u tanımlamaya yetiyor de artıyor bile.

Daha önce sosyal ticaret ile ilgili yazdığım yazıda sosyal ticaretin dinamiklerinden bahsetmiştim. StilSOS da başarılı bir sosyal ticaret örneği ve tek özelliği de bu değil. StilSOS, pek çok farklı mağazayı ve markayı da bir araya getirmeyi başlıyor. Böylece en iyi kombini yapmak için mağaza mağaza, ya da site site dolaşmak zorunda kalmadan, kendi kombininizi StilSOS üzerinden oluşturabiliyorsunuz.

StilSOS her ne kadar ağırlıklı olarak kadınların ilgilenebileceği bir sosyal ticaret sitesi olsa da, içerisinde erkekler için de bir bölüm yer alıyor.

:: Haftanın Girişimi: StilSOS
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Girişimi: StilSOS konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Girişimi: StilSOS ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Girişimi: StilSOS ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "