Okunma

Haftanın Faydalı Web Siteleri


27 Haziran 2011 Pazartesi 16:30
Haftanın Faydalı Web Siteleri

Çağımızın en büyük nimetlerinden biri de tüm dünyayı saran bilgi ağı internet. Bu doğru kullanıldığı zaman parlak fikirleri zengin eden ve insanların yeni bilgiler öğrenmesini sağlayan bir platforma dönüşüyor.

İlginç Siteler Burada

Ancak, giderek genişleyen internette çoğu insan sadece e-postalarına bakıp, aynı sitelerde dolaşmaktan farklı şeyler yapamıyor.

Haftanın web sitelerinde ufkunuzu açacak yeni sitelerle tanışmanızı sağlıyoruz. İşte bu haftanın siteleri…

Firsatların Efendisi

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Sayıları giderek artan fırsat siteleri yeni bir sektörün doğmasına neden oldu. Geçtiğimiz yıl sadece 5-6 tane fırsat sitesi varken artık onlarca sayfa günün fırsatı adı altında tüketicilere indirimli ürünler sunuyor.

Bu siteden tüm fırsat sitelerine ulaşabilirsiniz. Böylece günün seçme fırsatları arasında daha kolay işlem yapmanız mümkün.

Haftanın Web Sitesi

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Sosyal ağların en büyük sorunu bir süre sonra artık arkadaş listenizin tanımadığınız kişilerle dolmaya başlaması. Sadece aileniz için ya da yakın arkadaşlarınız için bir sosyal ağ sayfası açsanız bile zamanla buraya yeni tanıştığınız ve yeterince güvenemeyeceğiniz insanlar da yer alıyor.

Hava Tahminleri İçin Özel


Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız

Havaların artık tutarsız olduğu şu günlerde hava tahminleri çok önemli hale geldi. İnternet bu konuda sizin için büyük bir kaynak olma görevini yerine getiriyor.

Uzun yola çıkmadan önce ya da yaz yağmuruna yakalanmamak için siteden yardım alabiliyorsunuz.

Star Wars’a Türk Eli

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Dünyayı peşinden koşturan Star Wars serisi Türk bir oyun yapımcısının elinde tekrar düzenlendi. Tüm filmlerdeki karakterleri ve mekanları toplayan Knights of the Force adlı oyun için Türk yapımcı ilginç bir platform oluşturmuş.

Bir nevi oyun için özel video paylaşım platformu olan bu sitede kullanıcılar oyunla kendi filmlerini çekip paylaşıyor. Kendi bölümlerini oluşturan oyuncular, Knights of the Force ile Star Wars filmlerini baştan yazıyor.

:: Bu hafta en çok hangi siteyi beğendiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Haftanın Faydalı Web Siteleri”

  1. HARBİKIZ dedi ki:

    idare eder………..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    fı***** a erişilemiyor

" Haftanın Faydalı Web Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "