Okunma

Haftanın Faydalı Web Siteleri


02 Temmuz 2011 Cumartesi 17:15
Haftanın Faydalı Web Siteleri

Çağımızın en büyük nimetlerinden biri de tüm dünyayı saran bilgi ağı internet. Bu doğru kullanıldığı zaman parlak fikirleri zengin eden ve insanların yeni bilgiler öğrenmesini sağlayan bir platforma dönüşüyor.

 

İlginç Siteler Burada

Ancak, giderek genişleyen internette çoğu insan sadece e-postalarına bakıp, aynı sitelerde dolaşmaktan farklı şeyler yapamıyor.

Haftanın web sitelerinde ufkunuzu açacak yeni sitelerle tanışmanızı sağlıyoruz. İşte bu haftanın siteleri…

Haftanın Web Sitesi

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Ülkemizdeki en kapsamlı sinema sitelerinden biri olan Beyazperde.com kısa süre önce yeni tasarımına geçti. Yeni tasarımıyla birlikte, dünya çapındaki sinama eleştri sitelerine benzeyen Beyazperde, özel dosyalarıyla dikkat çekiyor.

Her filmin oynadığı salonları ve matineleri göstermesi ise sitenin en faydalı özelliği.

Tarsus’a Web’ten Ziyaret

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

İnternet sayesinde artık dünyanın dört bir yanını tek tıkla gezmek mümkün. Uzun süren bir çalışma sonucunda Tarsus 360 derece olarak sokak sokak fotoğraflanmış ve bu sitede toplanmış. Gitmeden önce internetten bu şehri görebilrisiniz.

Soruların Web Sitesi

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Eğlence için internet biçilmiş kaftan. Bu sitede her konuda soru sorup, yeni bilgiler alabilirsiniz. Ya da absürd sorularınıza yine absürd cevaplar alarak eğlenebilirsiniz.

E-Atıklara Çözüm

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

Elektronik atıklar dünyanın kirlenmesinde büyük bir rol alıyor. Artık tamir olamayacak teknolojik cihazlarda bulunan bu enerjileri geri dönüştürerek dünyaya yardımcı olabilirsiniz. Bu ilginç ve faydalı sitenin sosyal sorumluluk kampanyasına katılın.

Modanın Dijital Yüzü

Modern kadınlar için moda hayata karşı gösterdikleri bir tepki ve kültürlerinin dışa yansıması haline geldi. Modayı takip eden kadınlar genelde özgüveni yerinde ve güçlü portre çizen insanlar oluyor.

Elmaelma.com adlı bu site ise modadan, sağlığa ve yaşama kadar modern kadınların kendilerini bulabileceği her türlü içeriği sunuyor.

Site renkli ve dikkat çekici bir tasarıma sahip. Ailelere tavsiyeler ve fırsat köşesi ise sitenin en güçlü bölümleri.

:: Bu hafta en beğendiğiniz site hangisi oldu?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Faydalı Web Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Faydalı Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "