Haftanın iOS Uygulamaları – 13 Ağustos


13.08.2017 15:00:00
Haftanın iOS Uygulamaları – 13 Ağustos

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

SWRLY

Joısef Petzval tarafından 1840 tarihinde üretilen orijinal girdap lensi Petzval’in modern halini akıllı telefonlara getiren SWRYL uygulaması ile eşsiz girdap bokeh efekti ile harika portreler çekmek mümkün. Bu fotoğraflarda merkez keskin kalırken, kenarlarda sürreal ve girdaba benzer bir bulanıklık oluşturuluyor. Uygulamanın çeşitli filtreler ve araçlar sunduğunu da belirtelim.

17-08/12/swrly.jpg

Cornea

Çektiğiniz bir fotoğrafın ne kadar popüler olacağını merak ediyor musunuz? O zaman sizleri bir çeşit popülarite asistanı olan Cornea ile tanıştıralım. Paylaşmayı planladığınız fotoğrafınızı analiz eden uygulama, bu fotoğrafın ne kadar popüler olabileceği tahmininde bulunuyor. Ek olarak bu fotoğraf için ilgili etiketler konusunda da Cornea size yardımcı oluyor. Uygulama puanınızı artırmak için çeşitli filtreler sunmayı da ihmal etmiyor.

17-08/12/cornea.jpg

Skywall Pro

iPhone akıllı telefonunuz için sınırsız sayıda yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarına erişmek ister misiniz? Birçok kategoriye ayrılan ve her gün güncellenen arşiviyle 100 binden fazla içerik sunan Skywall Pro oldukça kullanışlı. Öte yandan Google’dan daha fazla ulaşabilecekken uygulamanın fiyatı biraz abartılı kalıyor.

17-08/12/skywall-pro.jpg

Jammer

Şarkıları, herkesin çalabileceği müzikal enstrümanlar haline getiren Jammer ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Uygulamada çeşitli geometrik şekillerle temsil edilen döngülere dokunarak sesleri çalabiliyorsunuz. Uygulama ücretsiz ancak ilk 30 saniyeden sonra maalesef şarkı başına ödeme yapmanız ya da 60 dakika geçmesini beklemeniz gerekiyor. Ayrıca, uygulama mağazasından farklı şarkıları ön izleyip satın almanız da mümkün.

17-08/12/jammer.jpg

BeatApp

BeatApp ile sesli mesaj kaydı gerçekleştirebiliyor ve ardından bu mesajı bir ritim, yankı veya plakla scratch atıyormuş gibi düzenleyebiliyorsunuz. Daha sonra hazırladığınız sesli mesajı istediğiniz sohbet uygulaması üzerinden paylaşmanız mümkün.

17-08/12/beatapp.jpg

 • yazarİlker Şekercioğlu

  Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Haftanın iOS Uygulamaları – 13 Ağustos” üzerine 3 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Zaten bunlar ücretsiz demiyor haftanın ücretli veya ücretsiz top uygulamaları

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Adamlar not yazmış ama okuyana…

  3. SDN Okuru dedi ki:

   siz nerenizle bakıyorsınız ilk uygulama paralı çıktı dalga mı geçiyorsunuz

  Yorum yazın