Haftanın iOS Uygulamaları – 18 Haziran


2017-06-18 13:00:00
Haftanın iOS Uygulamaları – 18 Haziran

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Go Synco

Go Synco uygulaması, sizi ve arkadaşlarınızı rastgele fotoğraf kolajlarında birbirinize bağlıyor. Siz bir fotoğraf veya selfie çektikten ve bir not düştükten sonra, arkadaşlarınıza da aynısını yapmak üzere bir davet gönderiyorsunuz. 5 dakika sonra uygulama katılımcılardan gelenleri de bir araya getirerek eğlenceli kolajlar ortaya koyuyor.

17-06/16/go-synco.jpg

TimeLens

TimeLens, ciddi anlamda uzun süreli hızlandırılmış çekimler (time laps) yapılmasını sağlıyor. Saatler, günler, hatta yıllardan bahsediyoruz. Uygulama sizi bir konumdaki diğer çekim yapan kullanıcılarla bağlıyor. Sizin daha önce çekim yapılmış bir noktada durmanıza ve aynı açıdan çekim yapmanıza yardım eden uygulama, oldukça etkileyici sonuçlar ortaya koyabiliyor.

17-06/16/timelens.jpg

Beacon

Anında bir buluşma organizasyonu gerçekleştirmeniz gerekirse Beacon yanınızda! Twitter’daki takipçilerinize hızlı bir şekilde buluşma yeri ve saati göndermenizi sağlayan uygulama oldukça işlevsel.

17-06/16/beacon.jpg

Unboxed

Bildiğiniz gibi YouTube’da kutu açılışı videoları oldukça popüler. Unboxed ise bunu bir adım öteye taşıyarak, bir ürünü satın almanıza yardımcı olmak istiyor. Yayın yapan kişinin ev sahipliğinde bir sohbete katılarak sorular sormanızı ve kendi deneyimleriniz de paylaşmanızı sağlayan uygulama, tüketicilere özel bir sosyal medya.

17-06/16/unboxed.jpg

Pulse

Rahatlama ve meditasyon odaklı Pulse sizi 60 saniyede uyuşmuş hale sokacak kadar iddialı. Uygulamanın bu iddiasını gerçekleştirip gerçekleştiremediğini denemek size kalmış.

17-06/16/pulse-1497610722.jpg

 • yazarİlker Şekercioğlu

  Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Haftanın iOS Uygulamaları – 18 Haziran” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   445454

  Yorum yazın